קד (תשנ"ו–1995)
מבצר נמרוד, 1968-A, משה הרטל [1]
בניאס, אמת המים, 1876-A-2002 ,A-2122 ,A, משה הרטל [5]
בניאס, 1993, 2057-A, וסיליוס צפיריס ושושנה ישראלי [8]
בניאס, 1994, 58/94-G, וסיליוס צפיריס ושושנה ישראלי [10]
תל דן, 1994, 38/94-G, אברהם בירן [13]
מבצר מרגליות, 2069-A, עידן שקד [16]
ח' אל-חורמייה, 1933-A *, הנא אבו עוקסה [17]
סאסא, (מערב), 1927-A *, הווארד סמיטליין [18]
פקיעין, 2297-A, צבי גל, הווארד סמיטליין ודינה שלם [20]
נחל כזיב, אמת עבדון, 1614-A, צביקה צוק [22]
מערת היונים, 1993-1994, 72/93-G-62/94 ,G-102/94 ,G, עופר בר יוסף [23]
עכו, דרך הארבעה, 2082-A-2113 ,*A*, אליעזר שטרן [24]
כפר מכר, 2023-A, עידן שקד [26]
חורבת משלח, 2144-A *, יוסי סטפנסקי [27]
תל כנרות, 1994-1995, 82/94-G-10/95 ,G, פולקמאר פריץ ודיטר ויווג'ר [30]
מגדל, 1921-A, הנא אבו עוקסה [31]
טבריה, 2030-A, יזהר הירשפלד [32]
יודפת, 1992, 109/92-G, מרדכי אביעם, דוגלאס אדוארדס ודוד אדן-ביוביץ [38]
אעבלין, 2111-A*, דני שיאון [40]
ציפורי, 1994, 65/94-G, אריק מאיירס, קרול מאיירס וקנת הוגלונד [41]
כפר כנא, (א), 1718-A *, נסים נג'אר [42]
כפר כנא, (ב), 2016-A, הנא אבו עוקסה ונסים נג'אר [43]
נצרת, 1917-A*, ערפאן נג'אר ונסים נג'אר [44]
דבורייה, 1715-A, נסים נג'אר [45]
גניגר, 1899-A, אבירם אושרי ונסים נג'אר [46]
עין חופז, 2149-A, ירדנה אלכסנדר [48]
גשר, קרנטינה, 2124-A *, קרן קובלו-פארן [49]
נווה אור, 2070-A, דינה שלם [51]
נין, 2028-A*, הנא אבו עוקסה [52]
עין חגית, 1936-A-1985 ,A, שמואל וולף [53]
עין צפצפה, 1937-A-1986 ,A, שמואל וולף [54]
נחל חגית, 1935-A-1984 ,A, יוחנן זליגמן [55]
תל דור, 1994, 69/94-G, אפרים שטרן, איילת גלבוע וג'ון ברג [57]
חורבת רוצץ, 2156-A, אלי ינאי [60]
בנימינה, גבעת הפועלים, 2135-A, עוזי עד [61]
בית שאן, 2226-A, דינה אבשלום-גורני [62]
נחל עירון, 2065-A *, אדווין ון דן ברינק [64]
תל אסור, 2004-A, אלי ינאי [67]
תל עפר, 2183-A, מרטין פיילשטוקר [69]
ח' אבריכתאס, 2075-A, רז קלטר ויהודה רפיואנו [71]
תל תאנים, 100/94-G, נעמה שפטלוביץ ורונית אורן [71]
צור נתן, 55/93-G, איתן איילון, ויליאם ניידינגר ויולה מתיוס [73]
יהוד, 2099-A, אדווין ון דן ברינק ואורן שמואלי [74]
שוהם, (צפון), 2148-A, אדווין ון דן ברינק ורם גופנא [75]
גלגל, תמר נוי [76]
מחצבת פלמחים, 2115-A, אליוט בראון [78]
חורבת תיתורה, (מערב), 2210-A, איריס אקוס [78]
גאליה, 2141-A *, אמיר גורזלזני [79]
סקר מפת קלי"ה, 493-L, עופר שיאון [80]
ירושלים, ח' כאכול, 1970-A*, אלנה קוגן-זהבי [81]
ירושלים, ח' עדסה, 2117-A, חמודי חלאילה [85]
ירושלים, ח' אל-בורג', 1882-A*, שמואל וולף [87]
ירושלים, פסגת זאב (מזרח א'), 1996-A*, ראפע אבו ריא [87]
ירושלים, פסגת זאב ה', עופרה שורקין [89]
ירושלים, גבעת המבתר, 2153-A, ראפע אבו ריא [89]
ירושלים, רחוב הרמחים ורחוב הסהר, 1785-A, ראפע אבו ריא [90]
ירושלים, 'בית אליהו', 1825-A, ראפע אבו ריא [91]
ירושלים, רחוב השלשלת, 1873-A-1987 ,A, אלנה קוגן-זהבי [92]
ירושלים, שער המערביים, 1976-A *, ראפע אבו ריא [95]
ירושלים, 'קשת רובינסון', 2205-A, רוני רייך ויעקב ביליג [96]
ירושלים, הר הזיתים, 2114-A, ראפע אבו ריא [97]
ירושלים, הר ציון, 1975-A*, ראפע אבו ריא [98]
ח' עין שמס, (צפון), 2034-A*, דניאל וייס [100]
חורבת עילין, (עילית), 2009-A, שלומית וקסלר-בדולח [101]
ח' כבר, 674-L, יובל ברוך [102]
ח' ג'נבא א-תחתא, 1877-A *, רינה אבנר [103]
חורבת בורגין, בועז זיסו ואמיר גנור [106]
סקר כביש עוקף בית גוברין, 108/94-G, יהודה דגן [107]
אשקלון, חג'ר עיד, 2177-A-2245 ,A, אמיר גולני [109]
אשקלון, 2025-A, אלנה קוגן-זהבי [110]
תל עירני, 2212-A, אליוט בראון ואדווין ון דן ברינק [111]
תל חליף וסקר אזורי בנחל תלה, 94/94-G-90/94 ,G, תומס א' לוי ודוד אלון [113]
נחל חברון, סכרים, נמרוד נגב [115]
נחל פארן, עוזי אבנר [118]
דרך עתיקה בערבה, עוזי אבנר [119]
הערבה הדרומית, אבני מיל רומיות, עוזי אבנר [120]
אילת, מתקני פולחן, עוזי אבנר [121]
תרשיחא, 1861-A*, הנא אבו עוקסה [122]
כבול, לאה פורת [122]
טבריה, אבנים מעוטרות, עמנואל דמתי ויוסי סטפנסקי [123]
נחל תות, 2036-A*, רוני ליברמן-ונדר [124]
נחל תנינים עליון, אמות מים, 2106-A, עזריאל זיגלמן ויהושע רווק [124]
כילודייא, איתן איילון [124]
אפולוניה, סקר תת-ימי, 43/94-G, אוה גרוסמן [125]
תל קנה, סקר אזורי, 94/92-G, יורם נרי [125]
מודיעין, דרך קדומה, 112/94-G*, איתן איילון [125]
ראשון לציון, הודעת פיקוח, אמיר גורזלזני [125]
מעלה אדומים, 613-L*, עפר שיאון [126]
אשקלון, מגדל צפון, 2174-A, לילי גרשוני [126]