113 (תשס"ב–2001)
תל אל-ואויאת, 1999, 3045-A, דינה אבשלום-גורני ונמרוד גצוב [1]
א-שוהרה, 2486-A, מרדכי אביעם ואהרוני אמיתי [3]
הר פועה, 101/00-G-60/98 ,G-32/99 ,G, רן ברקאי ואבי גופר [4]
מערת האלה, 120/99-B, אראלה חוברס, יואל רק וויליאם קימבל [5]
אל-כברי, 2668-A, נמרוד גצוב [6]
כברי, 3056-A, דינה שלם [7]
שבי ציון, מרדכי אביעם [8]
א-ראמה, 2690-A*, הנא אבו-עוקסה [10]
כפר אל-מכר, 728-A*, וסיליוס צפיריס [12]
עכו העתיקה, המצודה, 14/98-G, אליעזר שטרן [13]
סח'נין, 2459-A*, מישל יתאח [15]
חורבת סוסיתא, 32/00-G, ארתור סג"ל [16]
תל דובר, 2701-A, יהודה רפיואנו [21]
חורבת בינית ואילניה, 2543-A-2987 , A-2988 ,A, ירדנה אלכסנדר [24]
עזיר, 2875-A*, ירדנה אלכסנדר [24]
ציפורי, 3123-A*, דני שיאון [25]
ציפורי, 2000, 55/00-G, זאב וייס [29]
חורבת קסטרה, 2705-A*, סער נודל [31]
חורבת בית שערים, (צפון-מערב), 2750-A*, מרטין פיילשטוקר ויואב לרר [32]
טמרה, (ב'), 2570-A*, דוד גורן [43]
שוני, 135/98-G, כרים אבומוך [41]
נחל חדרה V, 102/97-G-64/98 ,G-31/99 ,G, רן ברקאי ואבי גופר [46]
קציר, 3081-A*, אביבה בושנינו [46]
עין אסור, (עין אסאוויר), 3002-A, אלי ינאי [47]
צומת חריש, 3009-A, אלי ינאי [49]
חורבת מיסר, 2813-A*, עירית אורבין [50]
יחם, 2855-A*, גלית בירמן ודניאל ויינברגר [51]
ח' א-שק, (צפון), 575-L*, יובל פלג [54]
א-טייבה, 2060-A*, אלי ינאי ואחמד יונס [56]
כפר סבא, 2932-A*, יואב לרר [57]
תל קסילה, 22/99-G*, איתן איילון וסמדר הרפזי עופר [60]
חורבת שארי, 3052-A*, עפר שיאון [61]
מזור (אלעד), 1998-2001, דוד עמית ואירנה זילברבוד [62]
מזור (אלעד), שטח H7 (א'), 2790-A-01-2860 ,A*, אירנה זילברבוד ודוד עמית [63]
מזור (אלעד), שטח H7 (ב'), 3040-A*, אירנה זילברבוד ודוד עמית [67]
מזור (אלעד), שטחים P2, P3, 2860-A*, אירנה זילברבוד ודוד עמית [69]
מזור (אלעד), שטח P4, 2891-A*, אירנה זילברבוד ודוד עמית [69]
מזור (אלעד), שטח P1, 3015-A*, אירנה זילברבוד [72]
מזור (אלעד), שטח S8, 3011-A*, יניר מילבסקי [73]
מזור (אלעד), שטח M3, 3183-A*, אמיר גולני [74]
מזור (אלעד), שטח H9, 3226-A*, יחיאל זלינגר [74]
מזור (אלעד), אתרים 96-99, 3070-A, אירנה זילברבוד ודוד עמית [76]
מזור (אלעד), אתר 100, 3129-A*, אירנה זילברבוד [77]
מזור (אלעד), אתר 101, 3092-A*, מיכל קודש [78]
מזור (אלעד), אתר 102, 2923-A*, אלי הדד [78]
מזור (אלעד), אתרים 17א'-ג', 34א', 35א', 95א'-ה', K4, K5, 3149-A, יחיאל זלינגר ודוד עמית [79]
מזור (אלעד), אתר 66, 3263-A*, אירנה זילברבוד [83]
מזור (אלעד), אתר 64, 3309-A*, אירנה זילברבוד [84]
מזור (אלעד), אתרים 50 ו-62, 3327-A-3333 ,*A, אירנה זילברבוד ודוד עמית [84]
מזור (אלעד), כביש 444, 3301-A*, רז קלטר [87]
קולה, שטח K, 3347-A, יניר מילבסקי [87]
קולה, שטח J, 3321-A, יניר מילבסקי [90]
ח' א-רושאניה, 520-L*, מישל יתאח [91]
ח' דיר ערב, 554-L*, מישל יתאח [92]
ח' כפר ג'יניס, 2974-A*, יניר מילבסקי ויהודה רפיואנו [93]
אזור, 2540-A*, שלמה גודוביץ' [98]
שוהם, 3095-A*, דורית לזר-שורר [99]
ח' א-ט'היריה, 2920-A*, גלית בירמן [100]
'קברי המכבים', (דרום-מזרח), 3094-A*, אורן שמואלי [102]
מודיעין, 2966-A-2967 ,A-3003 ,A-3020 ,A, אמיר גולני וולדימיר זבנוביץ' [102]
מודיעין, כביש 2, 2878-A*, אלנה קוגן זהבי ויניר מילבסקי [104]
ח' אל-ג'ודירה, 553-L*, מישל יתאח [108]
תל שלף, (צפון-מערב), אמיר גורזלזני ואיתמר טקסל [109]
חורבת גדר, 2542-A*, מארי פטרסון-סולימני, גדעון סולימני ודני וייס [110]
יד בנימין, 3034-A*, עפר שיאון [113]
ירושלים, רחוב צלאח א-דין, 2900-A-3130 ,A, גדעון אבני וזובייר עדוי [114]
ירושלים, העיר העתיקה, שער הפרחים, 2877-A, גדעון אבני, יובל ברוך ושלומית וקסלר-בדולח [116]
ירושלים, חומת העיר העתיקה, 3170-A, שלומית וקסלר-בדולח [120]
ירושלים, עיר דוד, 3376-A*, רוני רייך ואלי שוקרון [121]
ירושלים, כתף הינום, 3007-A, רינה אבנר ויחיאל זלינגר [124]
ירושלים, סקר במצפה נוף, 67/99-G*, צבי גרינהוט ועמית ראם [127]
ירושלים, קריית מנחם, 3088-A, עפר שיאון [130]
ירושלים, מר אליאס – כנסיית הקתיסמה, 140/99-A-3276 ,G, רינה אבנר, ג'ורג' לבאס ואיריני רוזידיס [133]
צור באהר, 2214-A, נטליה מאי [137]
עין אל-ג'דידה, 92/98-G*, אייל ברוך [140]
ח' אבו שואן, 718-L, יובל ברוך [141]
ח' כאבאר, 698-L, יובל ברוך ואברהים שרוך [143]
תל בית שמש, 1997-1999, 93/97-G-91/98 ,G-103/99,G, שלמה בונימוביץ וצבי לדרמן [144]
תל יבנה, 3054-A*, אירה ברש [147]
חורבת עתרי, 3059-A, בועז זיסו ואמיר גנור [148]
חורבת לבנין, בועז זיסו [153]
בית גוברין, 1998-1999, 2821-G-138/98 ,G-9/99 ,A, עמוס קלונר, מיכאל כהן ואלן הובש [154]
א-סואפיר אל-ע'רביה, 2749-A*, ישעיהו לנדר [156]
אשדוד, החוף הדרומי, 2330-A, פרחיה נחשוני [157]
אשקלון, ברנע, 2902-A*, אלכסיי זלין [158]
אשקלון, ח' ח'צאץ, 2423-A, פרחיה נחשוני [159]
אשקלון, סקר אזורי, 69/88-G, מיטשל אלן [160]
חורבת נקיק, 5/98-G, בועז זיסו, אמיר גנור ואבי אבגנים [161]
חורבת חור, 2820-A*, מיקי עין גדי [162]
סקר באתר דודאים, 125/99-G*, נמרוד נגב [164]
גבעת מאגורות, 3031-A*, נמרוד נגב [165]
באר שבע, השוק הבדווי הישן, 2108-A, פלביה סונטג [165]
באר-שבע, רחוב נורדאו, 2708-A-2872 ,*A*, פלביה סונטג [166]
סקר ברמת תמר, 41/99-G-93/00,G, אבי גופר ורן ברקאי [168]
הר כרכום, 1999-2001, G-16/99 ,G-17/99,G-5/00 ,G-58/00, עמנואל ענתי [169]
כפר יסיף, 2651-A*, מישל יתאח [171]
עראבּה, 3064-A*, מישל יתאח [171]
ציפורי (מושב), 101/99-G, אורן גוטפלד [171]
סקר מיתקנים ביער הסוללים, 50/96-G*, יצחק תור [172]
חיפה, נמל הקישון, 2775-A*, יעקב שרביט ואהוד גלילי [172]
גבעת קומי, 2554-A*, דוד גורן [172]
סקר בהר חרובים, 103/97-G, רן ברקאי, אבי גופר ויניר מילבסקי [172]
זכרון יעקב, נווה רמז, 2661-A*, סער נודל [173]
ערערה, 2965-A*, מרואן מסארווה [173]
לוד, 3090-A*, יעקב ביליג [174]
מודיעין, 3085-A*, דבורה סקלר [174]
ישרש, אמת המים לרמלה, 3430-A*, יחיאל זלינגר [175]
רחובות, מכון ויצמן למדע, 3021-A*, יחיאל זלינגר [176]
מחסיה, 3084-A*, צבי גרינהוט [176]
נחל ירמות, טביעת חותם, יואב פרחי [176]
סקרים באזור שפלת יהודה, 110/94-G-111/94 ,*G-70/95,G*, יהודה דגן [176]
אשקלון, 3060-A*, דניאל ורגה [177]
רסם א-נקור, 3068-A, אלכסיי זלין [178]
דרך קדומה בהר חברון, יובל ברוך [178]
סקר באזור תל קריות, 144/99-G*, נמרוד נגב [179]
חורבת חור, אלכסיי זלין [179]
באר שבע, שכונת רמות, פלביה סונטג [180]
באר שבע, המכללה הטכנולוגית, 3097-A*, זוהר דניאל [180]
באר שבע, רחוב הנרייטה סולד, פלביה סונטג [180]
באר שבע, רחוב ויצמן, אלכסיי זלין [180]
באר שבע, תחנת הרכבת החדשה, פלביה סונטג [180]
באר שבע, דרך חברון, אמיר בראל וזוהר דניאל [181]
אילת, סקר באזור התעשייה, 35/99-G*, חמודי חלאילה ועפר מרדר [181]
מטולה, 1084-A*, וסיליוס צפיריס [181]
נהריה, 212-A*, וסיליוס צפיריס [181]
פרוד, 145-A*, וסיליוס צפיריס [182]
כאבול, 304-A*, וסיליוס צפיריס [182]
קיסריה, 1498-A*, יוסף פורת [182]
יפו, רחוב מרזוק ועזר, 3018-A*, רז קלטר [182]
רמת בית שמש, 3042-A*, דני וייס [182]
ח' א-נצארה, 101-L*, עמנואל דמתי [182]
עין גדי, 61/79-G*, יוסף פורת [182]
תל קריות, (מזרח), אלכסיי זלין [182]
מזור (אלעד), שטח F2 , A-3040 *, אירנה זילברבוד ודוד עמית