בקבר II השתמר בחלקו פיר אנכי (קוטר 0.8 מ') שהוליך בשתי מדרגות לתוך חדר קבורה מעוגל וקטן (1.8 מ' קוטר). הנזק שנגרם למערה מנע את הערכת גובהה המקורי; רק 0.35 מ' מחלקה התחתון השתמרו. קיר אבן שנבנה מאבנים במגוון גדלים ובגובה נדבך אחד חילק את חדר הקבורה לשני מרחבים. המרחב הקטן הכיל מנחות קבורה שהשתמרו היטב הכוללות שלושה קנקנים עומדים שנשענו אל קיר המערה, ובכל אחד מהם פכית דלייה (איור 1). פכיות נוספות, מהן אחדות עם חיפוי ממורק, הונחו על הרצפה סביב הקנקנים. המרחב הגדול היה מיועד ככל הנראה לנפטר אחד, אך לא השתמרו עצמות אדם. שתי פכיות מעוטרות שחור-על-אדום קטנות נמצאו יחד ליד הקיר, ככל הנראה ליד ראש הנפטר; אלה היו החפצים היחידים שנמצאו בצד זה של המחיצה. כל כלי החרס מתוארכים לתקופת הברזל 1.

 

קבר III נפגע מעט מהתעלה המודרנית שהסירה את קיר המערה לאורכו (2.2 מ' אורך). הישר מעל ריצוף האבן, שעל גבי רצפת הסלע הטבעי המפולס של החדר נמצא פך מרוסק. הקבר תוארך לתקופת הברונזה הביניימית. עשרה מטרים מצפון לקבר התגלה בערמות השפכים של התעלה המודרנית פגיון ברונזה תמים.

 

קבר IV נפגע ברובו לפני החפירה ורק חלקו התחתון ביותר בגובה 0.35 מ' השתמר. נחפר חדר קבורה מלבני קטן (1.5 מ' אורך, 1.1–1.2 מ' רוחב; איור 2). שני צמידי ברונזה שנמצאו על גבי רצפת הסלע הטבעי היו החפצים היחידים מהמערה שלא הכילה כל ממצא אוסטיאולוגי.

 

קבר VI לא נחפר, אולם ערמה גבוהה של עצמות לאורך קיר המערה שנמצאה בחתך המודרני, הצביעה על קבורת רבים. שברי כלי חרס סביב המערה מתארכים אותה לתקופת הב"ת 2.